O nas

Wysokiej klasy agregaty chłodnicze – Poznań i okolice. Poznaj naszą firmę!

Drodzy Klienci

Jeśli właśnie teraz przeglądacie naszą stronę www, to z pewnością szukacie firmy, która pomoże Wam zaadoptować Wasze auto dostawcze lub ciężarowe do konkretnych, specjalistycznych zadań.

W związku z tym wiedzcie, że nie mogliście trafić lepiej!

Zabudowy busów – Poznań!

Jeśli chcecie z furgonu zrobić chłodnie, wyłożyć wnętrze sklejką, zamontować listwy, haki, uchwyty, szafki narzędziowe to dzwońcie, piszcie lub przyjeżdżajcie, a na pewno wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Jesteśmy o tym przekonani dlatego, że nasza firma to przede wszystkim ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Jak to mówi stare przysłowie: „z niejednego pieca chleb jedliśmy” i „niejedno udało nam się już w życiu popsuć”. W każdym razie etap psucia mamy już dawno za sobą, a zdobyte doświadczenia wykorzystujemy w codziennej pracy.

Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy gotowy projekt, lub wykonamy adaptację pojazdu na Twoje indywidualne zamówienie.

.

zleceń rocznie

lat na rynku

%

Satysfakcji

Zajmujemy się kompleksową zabudową, przebudową i adaptacją pojazdów dostawczych. Realizujemy zabudowy wieloosobowe, wyposażymy i dostosujemy każde auto dostawcze do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy produkty takich firm jak:  SNOEKS AUTOMOTIVE, MODUL-SYSTEM, RHINO, EBERSPACHER, DRINGENBERG, CRUZ, SIM i wiele innych.

Adaptujemy samochody dostawcze do najróżniejszych potrzeb, zarówno do klientów biznesowych, jak i użytkowników prywatnych.

Z KAŻDYM NOWYM ZLECENIEM DĄŻYMY DO DOSKONAŁOŚCI!

Według naszych klientów

Jesteśmy firmą rzetelną, terminową, dokładną, o najwyższych standardach wykonania.

Nie chcemy być tylko wykonawcami powierzonych zleceń. Chcemy również inspirować i motywować zleceniodawców do wprowadzania czasem prostych udogodnień, które zaprocentują w przyszłości. Gotowe pojazdy, które wychodzą spod naszego dłuta mają być faktycznie pojazdami użytkowymi – ułatwiającymi pracę i życie.

Zadzwoń do nas:

Napisz e-mail:

Call Now Button