Drodzy klienci

Z każdym nowym zleceniem dążymy do doskonałości!

 

Jeśli właśnie teraz przeglądacie naszą stronę www, to z pewnością szukacie firmy, która pomoże Wam zaadoptować Wasze auto dostawcze lub ciężarowe do konkretnych, specjalistycznych zadań.

W związku z tym wiedzcie, że nie mogliście trafić lepiej!

Jeśli chcecie z furgonu zrobić chłodnie, wyłożyć wnętrze sklejką, zamontować listwy, haki, uchwyty, szafki narzędziowe to dzwońcie, piszcie lub przyjeżdżajcie, a na pewno wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Jesteśmy o tym przekonani dlatego, że nasza firma to przede wszystkim ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Jak to mówi stare przysłowie: „z niejednego pieca chleb jedliśmy” i „niejedno udało nam się już w życiu popsuć”. W każdym razie etap psucia mamy już dawno za sobą, a zdobyte doświadczenia wykorzystujemy w codziennej pracy.

Naszym celem jest to, aby w opinii naszych klientów stać się firmą rzetelną, terminową, dokładną, o najwyższych standardach wykonania. Nie chcemy być tylko wykonawcami powierzonych zleceń, chcemy również inspirować i motywować zleceniodawców do wprowadzania czasem prostych udogodnień, które zaprocentują w przyszłości. Gotowe pojazdy, które wychodzą spod naszego dłuta mają być faktycznie pojazdami użytkowymi – ułatwiającymi pracę i życie.

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem danych jest BIENESTAR Handel - Usługi Maciej Chmielewski z siedzibą w Luboń przy ul. Rydla 27i/2. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zamknij