Ogrzewania postojowe

Zimą każdy marzy o tym, żeby wstać rano, napić się kawy i wsiąść do nagrzanego samochodu. Niestety, rzeczywistość jest o wiele bardziej brutalna. Również w lecie, gdy już o 8 rano z nieba leje się żar, pragniemy schłodzonego auta. Rozwiązaniem tych problemów jest ogrzewanie postojowe.

 • Eberspaecher

  je_luftheizungen_funktion_pl

  Komfortowe ciepło z ogrzewania postojowego Eberspächer

  Systemy ogrzewania postojowego Eberspächer można stosować w pojazdach niemal wszystkich marek. Ogrzewanie postojowe Airtronic nagrzewa bezpośrednio powietrze w środku kabiny. Systemy ogrzewania wodnego Hydronic mogą ogrzewać także ciech chłodzącą silnika lub wodę użytkową w łodziach i samochodach kempingowych. Ponieważ Eberspächer jest dostawcą OEM, u wielu producentów samochodów można już zamówić fabryczny montaż ogrzewania postojowego. Dzięki globalnej sieci dystrybucji obejmującej ok. 4000 warsztatów partnerskich – w ogrzewanie postojowe Eberspächer można też szybko i bez kłopotu doposażyć używane samochody.

  Systemy ogrzewania powietrznego Eberspächer są niezależne zarówno od silnika, jak też od termoregulacji samego pojazdu.

  Zasysają zimne powietrze z wnętrza lub z otoczenia auta, ogrzewają je, a następnie odprowadzają do wnętrza pojazdu.

  Układy ogrzewania powietrznego są znakomitym rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju pojazdów użytkowych. Można je równie dobrze montować w kabinie, jak też w części bagażowej czy pod podłogą. Praktyczne elementy obsługi – na przykład cyfrowy zegar sterujący Eberspächer lub innowacyjny system zdalnej obsługi – dopełniają komfortu.

 • Webasto

  Ogrzewania WEBASTO. Przyjemna temperatura we wnętrzu nie zależą od rozmiarów samochodu. Webasto oferuje najwyższej klasy rozwiązania dla wszystkich typów pojazdów. Niezależnie od tego, czy twoim priorytetem jest maksymalna wydajność czy maksymalna moc, zawsze dostajesz to, czego oczekujesz – w dowolnym samochodzie osobowym czy dostawczym. Korzystanie z uprzednio ogrzanego pojazdu zapewnia większy komfort i przydaje się w różnych codziennych sytuacjach.

  Czy chcesz wsiadać wieczorem do zamarzniętego samochodu i marznąć w swym aucie? W zimie jeździmy samochodem częściej niż nam się wydaje, a przecież nie zawsze możemy korzystać z ciepłego garażu. Policz jak szybko zwraca się zakup ogrzewania postojowego Webasto. Webasto to synonim najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości. Firma przeprowadza własne testy swych agregatów w ekstremalnych warunkach, znacznie bardziej wymagających niż te stosowane przez instytuty badawcze.

  Potwierdzeniem tych wysokich standardów są nagrody od niezależnych organizacji i mediów.

 • Rejestratory Temperatury :

  DT172 Rejestrator temperatury i wilgotności z wyświetlaczem LCD
  DR101 rejestrator temperatury z drukarką
  DR401 Rejestrator temperatury z drukarką
  Bezprzewodowy rejestrator z drukarką Loggicar R

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem danych jest BIENESTAR Handel - Usługi Maciej Chmielewski z siedzibą w Luboń przy ul. Rydla 27i/2. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zamknij