Agregaty

Samochodowe agregaty chłodnicze znajdują miejsce wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z transportem łatwo psujących się towarów, a dodatkowo musimy spełniać aktualne przepisy transportowe i sanitarne. W powiązaniu z naszą izolacją termiczną pojazdu dają nam całkowitą możliwość kontrolowania temperatury przewożonego ładunku. W większości modeli agregaty są proste w obsłudze i wymagają od kierowcy jedynie ustawienia żądanej temperatury. Nie mają również większego wpływu na zużycie paliwa przez samochody jak to często sugerują klienci. Różnica pomiędzy spaleniem podczas jazdy z włączonym a wyłączonym agregatem jest zbliżona do jazdy samochodem z włączoną lub wyłączoną klimatyzacją. Najważniejszy jest właściwy dobór mocy i funkcji agregatu. Wybór nie zawsze najtańszy zawsze procentuje podczas użytkowania.

 •  Hwasung Thermo

  Firma Hwasung Thermo Co. Ltd. Powstałą w 1977 roku. Jako pierwsza koreańska firma rozpoczęła produkcję systemów chłodniczych dla transportu drogowego. Swoimi innowacjami technicznymi znacznie przyczyniła się do dynamicznego rozwoju branży chłodniczej w Korei, szybko stając się jej liderem.

  Od 1990 roku produkty oznaczone logiem Hwasung Thermo zaczęto promować na innych światowych rynkach, na których nieustannie cieszą się doskonałą opinią użytkowników. Wszystkie produkowane urządzenia posiadają znak CE, a Hwasung Thermo jako producent posiada certyfikat ISO 9001.

  Dzisiaj agregaty Hwasung Thermo eksportowane są do ponad 60 krajów na świecie. W Polsce od roku 2002 agregaty HWA SUNG THERMO wypracowały sobie statut agregatów o wysokiej niezawodności oraz cenie, która nie jest przesadnie wygórowana. O znakomitej klasie urządzeń świadczy 3-letnia gwarancja, a fachową obsługę zapewnia bardzo rozbudowana sieć Autoryzowanych Stacji Obsługi.

  Charakterystyka agregatu chłodniczego:
  · skraplacz dachowy/czołowy
  · płaski sufitowy parownik
  · kompresor TM 13/15/16
  · sterownik kabinowy z cyfrowym odczytem temperatury
  · ekologiczny czynnik chłodniczy: R 404a
  · odszranianie automatyczne gorącym gazem
  · napięcie 12/24 V

 • Carrier

  Produkowane przez firmę Carrier Transicold agregaty chłodnicze z napędem bezpośrednim zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o transporcie świeżych i mrożonych produktów w małych i średnich pojazdach dostawczych.

  Agregat chłodniczy Neos może być montowany wewnątrz lub na zewnątrz pojazdu, co umożliwia dostosowanie go do typu zabudowy izotermicznej (montaż zintegrowany, czołowy, w otworze w dachu lub na dachu).

  Rewolucyjna linia agregatów Pulsor wykorzystuje technologię E-Drive w połączeniu z falownikiem i hermetyczną sprężarką o zmiennej wydajności, agregat Pulsor zapewnia stałe chłodzenie przez cały dzień. Agregat Pulsor nadaje się idealnie do intensywnej dystrybucji miejskiej, charakteryzującej się wielokrotnym otwieraniem drzwi, transportem produktów wrażliwych i wymagających zapewnienia różnych temperatur.

  Viento to rodzina lekkich agregatów przeznaczonych włącznie do pracy w trybie drogowym. Viento to prosty i wyjątkowo uniwersalny agregat oferowany w zwodniczo przystępnej cenie.

  Xarios jest agregatem chłodniczym z napędem bezpośrednim, przeznaczonym do samochodów dostawczych i ciężarowych, jego konstrukcja umożliwia transport świeżych i mrożonych towarów.

 • Zanotti

  Firma Zanotti niedawno obchodziła 50 rocznicę działalności i jej bogate doświadczenie jest znakiem najwyższej jakości, niezawodności i bezpieczeństwa urządzeń chłodniczych dla branży spożywczej. Główna działalność firmy to najlepsze wykorzystanie “zimna” w celu chłodzenia, przechowywania i transportu materiałów spożywczych, leków, mrożonek, itp.

  Oznaczenie CE, które znajduje się na wszystkich produktach Zanotti w pełni odpowiada wymogom bezpieczeństwa sprzętu w Europie. Certyfikat ISO 9001 firma otrzymała w 1996 r. Potwierdza on najwyższą jakość usług w procesie projektowania i najwyższą jakość wykonania podczas wszystkich procesów produkcji. Firma Zanotti posiada także Certyfikat ISO 9001.

  Główne zasady produkcji urządzeń i filozofia firmy Zanotti są następujące:

  • oferować swoim klientom usługi najwyższej jakości w swoim zakresie, które zawsze wsparte są znajomością    techniczną, ciągłym rozwojem i międzynarodową współpracą,
  • zapewnić ciągłą, najwyższą jakość techniczną produktu i usług,
  • oferować najnowsze technologie oraz niezawodność swoich urządzeń,
  • zaoferować klientom kompleksowy pakiet usług od instalacji do stałego serwisu.

  Szeroki zakres agregatów chłodniczych Zanotti wykorzystywanych w transporcie obejmuje:

  • jednostki zasilane od akumulatora pojazdu,

  • jednostki “niewidoczne”,

  • jednostki zasilane bezpośrednio z silnika samochodu,

  • jednostki z własnym silnikiem Diesla (Un0 ° Series).

  Wszystkie urządzenia występują w wersjach split i monoblock. Przeznaczone są zarówno dla małych i średnich samochodów dostawczych, jak również dla dużych ciężarówek i naczep. Urządzenia dostępne są z czynnikiem chłodniczym R404a i R134a.                                                                    

  zanotti            

Nowe modele Zer0 °
Zasilane bezpośrednio z silnika samochodu.
W Nowych modelach ZERO ° znacznie poprawiła się wydajność przy zwiększonej niezawodności.

 • Cechy nowych modeli wpływające na wydajność:
  • Większa powierzchnia wlotu powietrza w celu poprawy jego przepływu
  • Zmniejszona ilość czynnika chłodniczego
  • Niewielki wpływ na środowisko
  • Zwiększona niezawodność
  • Łatwość użytkowania i serwisu dla zaoszczędzenia czasu użytkownika i diagnosty
  • Odszranianie gorącym gazem z dwoma zaworami elektromagnetycznymi
  • Zwiększona wydajność
  • Aerodynamiczny kształt skraplacza

Agregaty un0 ° Monoblok

Rewolucyjna nowa gama agregatów z silnikiem wysokoprężnym z innowacyjną koncepcją technologiczną, która znosi potrzebę stosowania pasów napędowych. Tym samym wydłuża czas pomiędzy wizytami serwisowymi i zmniejsza koszty eksploatacji przy lepszej efektywności.
Wysoka jakość zapewnia nasze bogate doświadczenie oraz rygorystyczne i kompleksowe procedury testowym.

 • Thermo King

Firma Thermo King oferuje szeroką gamę agregatów chłodniczych do naczep, pojazdów ciężarowych oraz dostawczych. Urządzenia te są oparte na innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach bezpiecznych dla środowiska, cechują się niezawodnością, intuicyjną obsługą, zaawansowaniem technologicznym, niskimi kosztami eksploatacji oraz długimi okresami gwarancji i międzyprzeglądowymi.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2016 r., poz. 922) informujemy, iż administratorem danych jest BIENESTAR Handel - Usługi Maciej Chmielewski z siedzibą w Luboń przy ul. Rydla 27i/2. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zamknij